Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


RŮŽE / RŮŽE SADOVÉ

SADOVÉ RŮŽE - NÁDHERA PLNÁ KVĚTŮ

Řadit podle 
Výrobce 

rosa ´UETERSEN ROSENKÖNIGIN´ ®empty
LICENČNÍ ODRŮDA ŠLECHTITELE W. KORDES SÖHNE tato pnoucí růže má plné, lososověčervené květy s jemnou vůní. Kvete od června až do září. Roste do výšky 2m a šířky 1-1,5m. Listy tmavozelené, lesklé.
rosa ´UETERSEN ROSENKÖNIGIN´ ®

naše cena 150 Kč


růže anglická jantarováempty
Elegantní keřová růže ze skupiny anglických romantických růží. Keř dorůstá výšky 140 - 160 cm, mladé listy jsou zabarveny vínově červeně, starší listy jsou sytě zelené a velké. Květ je velký hustě
růže anglická jantarová

naše cena 150 Kč


růže anglická žlutáempty
Elegantní keřová růže ze skupiny anglických romantických růží. Keř dorůstá výšky 140 - 160 cm, květ zlatavě žlutý, hustě plný, s výraznou vůní.
růže anglická žlutá

naše cena 150 Kč


růže ´HÄNDEL´ ®empty
Dosahuje výšky 200 cm, šířky 70cm, květ krémový s růžovým okrajem. Vhodná na záhon - jako sadová nebo k opoře- jako pnoucí růže.
růže ´HÄNDEL´ ®
180 Kč

naše cena 150 Kč


růže ´J.G. Mendel´empty
Keřová růže dorůstající výšky 140 - 160 cm, květ je oranžový, poloplný, středně velký. kvete opakovaně ale nevoní. Odolná k napadení padlím nebo černou skvrnitostí. 
růže ´J.G. Mendel´

naše cena 150 Kč


růže ´LA VILLA COTTA´ ®empty
Tato sadová růže má velký, měděný až meruňkový, později žlutooranžový plný květ. Voní jenom slabě. Dorůstá výšky 2m, šířky 60-80cm.   LICENČNÍ ODRŮDA ŠLECHTITELE W.KORDES SÖHNE
růže ´LA VILLA COTTA´ ®

naše cena 150 Kč


růže ´STERNTALER´ ®empty
Tuto růži je možné pěstovat jako sadovou -soliterní, nebo také jako velkokvětou růži. Dorůstá výšky 100cm, šířky 60cm. Kvete bohatě a opakovaně, žlutými, plnými květy. Příjemná intenzivní vůně.  
růže ´STERNTALER´ ®
180 Kč

naše cena 150 Kč

YTVhZjhkO