Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


RŮŽE / RŮŽE PNOUCÍ

... záplava voňavých květů i ve výškách....

Řadit podle 
Výrobce 

růže 'AMADEUS' ®empty
Tato pnoucí krvavě červená růže dorůstající výšky 300 cm a šířky 100 cm kvete opakovaně po celé délce výhonu. Má lehce kořeněnou vůni. Vhodná pro popnutí pergol a oblouků. Dobře mrazuvzdorná, odolná
růže 'AMADEUS' ®

naše cena 210 Kč


růže 'PEACH MELBA'®empty
Tato plná pnoucí růže v medových barvách dorůstá výšky 200 cm a šířky 80 cm. Kvete opakovaně od června do září.  Vhodná pro popnutí pergol a oblouků. Dobře mrazuvzdorná, odolná na padlí a čerň.
růže 'PEACH MELBA'®

naše cena 210 Kč


růže ´ALASKA´®empty
Sněhově bílá, plná, voní jen velice slabounce, odolná vůči mrazu i černi, dorůstá výšky 2-3 m. LICENČNÍ ODRŮDA ŠLECHTIELE W.KORDES SÖHNE.
růže ´ALASKA´®

naše cena 210 Kč


růže ´ALOHA´®empty
Tato pnoucí růže má plný, meruňkový až růžový květ. Kvete opakovaně. Dorůstá výšky 3 m.   LICENČNÍ ODRŮDA ŠLECHTIELE W.KORDES SÖHNE.
růže ´ALOHA´®

naše cena 210 Kč


růže ´CRIMSON SILUETTA´ ®empty
Popínavá růže s drobnými plnými červenými květy. Květy v hustých chomáčích mezi sytě zelenými listy. Voní velmi slabě. Kvete opakovaně. Dorůstá do cca 2 m.
růže ´CRIMSON SILUETTA´ ®

naše cena 210 Kč


růže ´GOLDEN GATE´ ®empty
Tato popínavá růže dorůstá do výšky 2,5 - 3,0 m. Květy jsou vonné, poloplné žluté. Kvete opakovaně. LICENČNÍ ODRŮDA ŠLECHTITELE W.KORDES SÖHNE.  
růže ´GOLDEN GATE´ ®

naše cena 190 Kč


růže ´ROSARIUM UETERSEN´ ®empty
Růže sytě růžové barvy s chomáči plných květů, kvete opakovaně od června až do října. Sladce voní, plně mrazuvzdorná, výška 1,5 m. LICENČNÍ ODRŮDA ŠLECHTITELE - W. KORDES SÖHNE ®.
růže ´ROSARIUM UETERSEN´ ®

naše cena 210 Kč

YjljNjk