Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


LISTNATÉ STROMY

prodej balových listnatých stromů bude zahájen v polovině řijna.

Řadit podle 
Výrobce 

Acer palmatum ´Katsura´
japonský javor
Katsura - mladé listy zjara, mají oranžově nazlátlý odstín s narůžovělými okraji. Pouze střed listu je žlutozelený. Listy jsou vykrajované. Toto zabarvení vydrží až do června, poté se změní na jasně žlutou až žlutozelenou, listy na koncích větviček mají lehce oranžový nádech. Roste pomalu do široce trychtířovitého keře, dorůstá výšky 1,5-2m. Pro svůj menší růst je vhodný do menších zahrad,
naše cena 370 Kč

Acer palmatum ´Katsura´


Akát žlutolistý - ´Frisia´
Robinia pseudoacacia ´Frisia´
Frisia nese klasicky akátové, lichozpeřené listy, celý list dorůstá 25-30 cm na délku. Při rašení jsou jasně žlutozelené, podle umístění až zlaté a během sezóny zrají do světle zelené. Jelikož nové výhony akátů dorůstají po celý rok až do zimy, vždycky bude mít nové listy svěží barvy. Listy odrůdy Frisia rozsvítí i ten nejtemnější kout zahrady. Akáty nesnáší, jsou těžké, jílovité a zamokřené půdy.
naše cena 1 500 Kč

Akát žlutolistý - ´Frisia´


Akát ´Casque Rouge´
Robinia x margaretta ´Casque Rouge´
Jedná se o křížence akátů robinia hispida var.kelsey a robinia pseudoacacia. Kultivar Casque Rouge má sytě růžové až nachově purpurové motýlovité květy uspořádané do hustých hroznů, dlouhých 15-20 cm. Poprvé vykvétá v polovině jara a v létě někdy sám remontuje. Akát narůstá během celého roku a kvete i na nových výhonech. Listy jsou lichozpeřené, zelené barvy. Koruna je lehká, světlo-propustná,
naše cena 1 500 Kč

Akát ´Casque Rouge´


Ambroň západní ´Worplesdoon´
Liquidambar styraciflua ´Worplesdoon´
Worplesdon je odrůda ambroně, která je středně vysoká - dorůstá 6-10 metrů. Nese středně velké, 10-15 m dlouhé a široké listy s hlubokým vykrajováním a často ještě po páru zoubků navíc u každého vrcholu. V létě jsou listy tmavě zelené a na podzim se mění na výrazné odstíny zlatavě oranžové, červené a temně vínové. Navíc se stávají lesklými, což vynikne zejména ve slunečných dnech října a
naše cena 1 900 Kč

Ambroň západní ´Worplesdoon´


Buk lesní ´ Pendula´
Fagus sylvatica ´ Pendula´
buk převislého růstu,dorůstající výšky 15-20m, zelený list
naše cena 900 Kč

Buk lesní ´ Pendula´


Buk lesní ´Dawyck´
Fagus sylvatica ´Dawyck´
buk sloupovitého růstu dorůstající výšky kolem 10m, šířky 1-3m, zelený list
naše cena 1 250 Kč

Buk lesní ´Dawyck´


Buk lesní ´Purple Fonuntain´
Fagus sylvatica ´Purple Fonuntain´
buk převislého růstu, pomalu rostoucí, dorůstající výšky 4m, list je vínově červeným až červeno-černým listím. Listy jsou opadavé a na podzim se barví výrazně hnědo oranžovou až zlatavou barvou.Nenáročný strom, nejlépe akle roste v propustné půdě, s dostatekem slunce. 
naše cena 780 Kč

Buk lesní ´Purple Fonuntain´


Čimišník ´Pendula´
Caragana arborescens ´Pendula´
Čimišník ´Pendula´ - má světle zelené oválné listy. Kvete v květnu až červnu sytě žlutými květy.  Nenáročný na pěstování i stanoviště. Nejlépe ale roste na propustných půdách a slunci. Čimišník lze zjara po odkvětu stříhat, ale není to nutné.
naše cena 650 KčČimišník ´Walker´
Caragana arborescens ´Walker´
Čimišník ´Walker´ - má jemné, hluboce stříhané, světle zelené listy. Kvete v květnu až červnu sytě žlutými květy. Nenáročný na pěstování i stanoviště. Nejlépe ale roste na propustných půdách a slunci. Čimišník lze zjara po odkvětu stříhat, ale není to nutné.
naše cena 650 Kč

Čimišník ´Walker´


Dřezovec trojtrný ´Sunburst´
Gleditsia triacanthos ´Sunburst
Gleditsia ´Sunburst´ - strom dorůstající výšky 4-6m. Tvoří velice vzdušné koruny. Má listy při rašení svítivě žluté barvy, ta se ale v létě mění na světle zelenou. Květy jsou drobné a nenápadné, pro včelařě, resp. včely ale velice atraktivní - medonosné. Snáší jakoukoli půdu, znečištěné ovzduší, ale nejlépe roste na hlinitopísčitých, živných půdách .
naše cena 1 710 Kč

Dřezovec trojtrný ´Sunburst´


ZjMyMmN