Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


Komule davidova ´Black Knight´
Buddleja davidii ´Black Knight´
Vystoupavě rostoucí keř se zelenými listy, dorůstající výšky 2-3m. Květy až v 50cm dlouhých latách. Barvy temně fialové, kvete VII-X.
90 Kč
naše cena 60 Kč

Komule davidova ´Black Knight´

 

LISTNATÉ KEŘE / Stálezelené keře

Řadit podle 
Výrobce 

Barvínek menší bílý
Vinca minor ´Alba´
keř listnatý stálezelený, plazivý, listy vstřícné, vejčité, eliptické, zelené , květ bílý, IV-IX půdopokryvná rostlina, náhrada trávníku, do nádob. Vhodná spíše  do polostínu až stínu
40 Kč
naše cena 30 Kč

Barvínek menší bílý


Bečťan popínavý ´Hibernica´
Hedera helix ´Hibernica´
Břečťan ´Hibernica´ je stálezelená popínavá rostlina mající až 15cm velké, zelené a lesklé listy. Vhodná popínavka na zeď, plot,nebo půdopokryvná dřevina vhodná zejména do polostínu. nenáročnýá, vhodná do všech půd, upřednostňuje zásadité, humózní, vlhké, ale dobře odvodněné. 
250 Kč
naše cena 190 Kč

Bečťan popínavý ´Hibernica´


Bobkovišeň lékařká ´Otto Luyken
Prunus laurocerasus ´Otto Luyken
Bobkovišeň ´Otto Luyken ´dorůstá do výšky kolem 1,5m, šířky kolem 1,5m. Hustě rostoucí odrůda. List je lesklý zelený, menší a podlouhlý. Kvete bíle v V-VI, plody jsou černé peckovice.
naše cena 360 Kč

Bobkovišeň lékařká  ´Otto Luyken


Brslen fortuneův ´Emerald´n Gold´
Euonymus fortunei ´Emerald´n Gold´
Brslen EMERALD´N GOLD je velmi hustý, široce rostoucí keř, listyžlutěpanašované. dorůstá v 0,4-0,6m, šírka nejméně dovjnásobná. Je schopen se i pnout.
35 Kč
naše cena 35 Kč

Brslen fortuneův ´Emerald´n Gold´


Brslen japonský ´Kathy´
Euonymus japonicus ´Kathy´
Brslen Kathy  je velmi hustý, široce rostoucí keř, list zelený s bílým okrajem neopadavý. Květy jsou nevýrazné. Roste v živných humózních půdách. Nejlépe v polostínu, na stanovišti chráněném proti zimnímu slunci.
naše cena 190 Kč

Brslen japonský  ´Kathy´


Brslen křídlatý
Euonymus alatus
Opadavý keř dorůstající výšky 1,5-2m. Listy jsou zelené, ale na podzim se vybarvují do zářivé karmínově červené barvy. Větvičky jsou hranaté později s lištami. Květy jsou nevýrazné, ale na podzim pak keř zdobí ohnivě oranžovými drobné plody. Má kompaktní a hustý růst. Je velice nenáročným keřem.
naše cena 500 Kč

Brslen křídlatý


Brslen křídlatý ´Compactus´
Euonymus alatus ´Compactus´
Opadavý keř dorůstající výšky 1-1,5m. Listy jsou zelené, ale na podzim se vybarvují do zářivé karmínově červené barvy. Větvičky jsou hranaté později s lištami. Květy jsou nevýrazné, ale na podzim pak keř zdobí ohnivě oranžovými drobné plody. Má kompaktní a hustý růst. Je velice nenáročným keřem.
naše cena 500 Kč

Brslen křídlatý ´Compactus´


Brslen křídlatý ´Compactus´ kmínek 80cm
Euonymus alatus ´Compactus´
Opadavý keř roubovaný na kmínku 80cm, dorůstající výšky 1-1,5m. Listy jsou zelené, ale na podzim se vybarvují do zářivé karmínově červené barvy. Větvičky jsou hranaté později s lištami. Květy jsou nevýrazné, ale na podzim pak keř zdobí ohnivě oranžovými drobné plody. Má kompaktní a hustý růst. Je velice nenáročným keřem.
naše cena 350 Kč

Brslen křídlatý ´Compactus´ kmínek 80cm


Brslen ´Emerald´n Gold´ - kmínek 80cm
Euonymus fortunei ´Emerald´n Gold´
Brslen EMERALD´N GOLD má listy žlutěpanašované, neopadavé. V tomto případě je naroubovaný na kmínku 80cm, korunka se pěstuje a udržuje řezem v kulovitém tvaru.Tvoří tak malý stormeček, vhodný do nádob nebo předzahrádek.
naše cena 315 Kč

Brslen ´Emerald´n Gold´ - kmínek 80cm


Brslen ´Silver Queen´ - kmínek 80cm
Euonymus fortunei ´Silver Queen´
Brslen SILVER QUEEN  má listy bílopanašované, neopadavé. V tomto případě je naroubovaný na kmínku 80cm, korunka se pěstuje a udržuje řezem v kulovitém tvaru.Tvoří tak malý stormeček, vhodný do nádob nebo předzahrádek.
naše cena 315 Kč

Brslen ´Silver Queen´ - kmínek 80cm


NDdjMDF