Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


Ořechoplodec klandonský ´Kew Blue´
Caryopteris clandonensis "Kew Blue"
Koncem léta (VII-IX) modřofialově kvetoucí listnatý keř. Dorůstá výšky 1m. Listy šedozelené, aromatické. Vyžaduje slunné stanoviště, propustné půdy.  Na jaře je vhodný hlubší řez - na výšku 10cm.
naše cena 90 Kč

Ořechoplodec klandonský  ´Kew Blue´

 

LISTNATÉ KEŘE - strana 6

Řadit podle 
Výrobce 

Kalina japonská 'Watanabe'empty
Kalina 'Watanabe' je opadavý, pomalu rostoucí kompaktní keř dorůstající do výšky 1,5 – 2 m a o něco větší šířky. Kvete bíle od června do září. Listy jsou tmavě zelené, na podzim se vybarvují do
Kalina japonská 'Watanabe'

naše cena 160 Kč


Kalina obecnáempty
Středně bujný, opadavý keř. Roste rychle do poměrně pravidelného kulovitého tvaru do výšky 2-4m. Opadavé listy jsou středně zelené, mírně lesklé, dlanitě trojlaločnaté, přibližně 4-8 cm široké a na
Kalina obecná

naše cena 90 Kč


Kalina x pražská empty
Kříženec druhů V. rhytidophyllum x V. utile, který byl vyšlechtěn v Průhonicích u Prahy kolem roku 1955 (Vik). Stálezelený, široce kulovitý keř s letorosty plstnaté odstávající až mírně převislé.
Kalina x pražská

naše cena 600 Kč


Kdoulovec lahvicovitý ´Nivalis´empty
Opadavý listnatý keř dorůstající výšky 1,5 - 2m. Květy nápadné čbílé. Kvete III-IV. Vhodný do skupin, jako solitera, volně rostoucí živý plot i k řezu.
Kdoulovec lahvicovitý ´Nivalis´

naše cena 220 Kč


Kdoulovec nádherný 'Crimson and Gold'empty
Opadavý listnatý keř dorůstající výšky 0,5-1,0 m. Květy červené až rudé. Kvete IV-V. Vhodný do skupin, jako solitéra, volně rostoucí živý plot i k řezu.

naše cena 220 Kč


Kdoulovec nádherný ´Pink Lady´empty
Opadavý listnatý keř dorůstající výšky 1-1,5m. Květy nápadné růžové. Kvete III-IV. Vhodný do skupin, jako solitera, volně rostoucí živý plot i k řezu.
Kdoulovec nádherný ´Pink Lady´

naše cena 290 Kč


Komule davidova 'Silver Anniversary'empty
Vystoupavě rostoucí keř s výrazně stříbřitými, úzkými, jemně plstnatými listy, dorůstající výšky 2-3 m. Květy až v 50cm dlouhých latách barvy krémově bílých, protáhlých trubiček s oranžovým hrdlem,

naše cena 90 Kč


Komule davidova ´Black Knight´empty
Vystoupavě rostoucí keř se zelenými listy, dorůstající výšky 2-3m. Květy až v 50cm dlouhých latách. Barvy temně fialové, kvete VII-X.
Komule davidova ´Black Knight´

naše cena 90 Kč


Komule davidova ´Nanho Blue´empty
Komule nižší a jemnější větvení růst a větvení oproti "klasické". Dorůstá kolem1 - 1,5m, pokud je každoročně stříhaná. Květy jsou modro-fialově.  vyžaduje propustné půdy a slunné stanoviště. Láká
Komule davidova ´Nanho Blue´

naše cena 60 Kč


Komule davidova ´Pink Delight´empty
Vystoupavě rostoucí keř se zelenými listy, dorůstající výšky 2-3m. Květy až v 50cm dlouhých latách. Barvy růžové, kvete VII-X.
Komule davidova ´Pink Delight´

naše cena 90 Kč


ZWUxODY0N