Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


Ořechoplodec klandonský ´Kew Blue´
Caryopteris clandonensis "Kew Blue"
Koncem léta (VII-IX) modřofialově kvetoucí listnatý keř. Dorůstá výšky 1m. Listy šedozelené, aromatické. Vyžaduje slunné stanoviště, propustné půdy.  Na jaře je vhodný hlubší řez - na výšku 10cm.
naše cena 90 Kč

Ořechoplodec klandonský  ´Kew Blue´

 

LISTNATÉ KEŘE - strana 13

Řadit podle 
Výrobce 

Tavolník japonský ´Golden Princess´empty
Tavolník ´Golden Princess´ je opadavý nízký keř dorůstající výšky 0,6m a šířky 0,8m. List žlutý, květy růžové. Kvete VI-VIII. Nenáročný.
Tavolník japonský ´Golden Princess´

naše cena 60 Kč


Tavolník japonský ´Little Princess´empty
Tavolník ´Little Princess´ je opadavý nízký keř dorůstající výšky 0,6m a šířky 0,8m. List zelený, květy růžové. Kvete VI-VIII. Nenáročný.
Tavolník japonský ´Little Princess´

naše cena 60 Kč


Tavolník popelavý ´Grefsheim´empty
Nižší asi 1,2m dorůstající, rozložitě rostoucí, hustý keř . Větve obloukovitě převislé, na konci dubna zcela zaplaveny bílými květy. Listy úzké, zelené, opadavé.
Tavolník popelavý ´Grefsheim´

naše cena 90 Kč


Tavolník van houtteůvempty
široký vzpřímeně rostoucí hustý keř, zelený list. dorůstá v 2,5-3m. květy bílé, kvete V-VI
Tavolník van houtteův

naše cena 160 Kč


Tavolníkovec jeřábolistý ´Sem´empty
Tavolníkovec ´SEM´dorůstá do výšky 1 m a vytváří kompaktní keř. Má zelené, lichozpeřené listy, které mají načervenalý odstín při rašení a přecházejí nejdříve do žluté barvy až později v létě
Tavolníkovec jeřábolistý ´Sem´

naše cena 160 Kč


Třezalka kališkatáempty
Třezalka kališkatá - je nízký keř se vzpřímenými hlavními výhony a obloukovitě překloněnými větévkami. Dorůstá výšky 0,5m. Kvete velkými žlutými květy od léta až do podzimu. Je to nenáročná,
Třezalka kališkatá

naše cena 50 Kč


Třezalka kališkatá ´Hidcote´empty
Třezalka kališkatá ´HIDCOTE / HIDCOTE GOLD / - je nízký keř se vzpřímenými hlavními výhony a obloukovitě překloněnými větévkami. Dorůstá výšky 0,5-0,7m - v případě, že provádíme hluboký jarní řez.
Třezalka kališkatá ´Hidcote´

naše cena 60 Kč


Trojpuk zakrslýempty
Dorůstá do výšky 1m, šířky 0,5-0,8 m. Květenství je složené z drobných sněhově bílých zvonkovitých kvítků. Kvete V-VI. Listy jsou zelené, vejčité, pilovité. Vhodná na slunné nebo polostinné místo.
Trojpuk zakrslý

naše cena 90 Kč


Vajgélie  'Lime Monster'('BRS1' PBR)empty
 'Lime Monster'('BRS1' PBR) - Keř dorůstající výšky do 1,5-1,8m. Má světle zelené poměrně velké listy, které mohou být až 25 cm dlouhé, jsou lehce vlnité a ohnuté. Připomínají listy bazalky. Na podzim
Vajgélie  'Lime Monster'('BRS1' PBR)

naše cena 90 Kč


Vajgélie 'Big Love'(JS4)PBR´empty
Kultivar 'Big Love'(JS4)PBR dorůstá do výšky 1,25m - 1,5m. Květy růžové. Vykvétá v V, kvete až do X. Všeobecně jsou vejgélie vděčné, bohatě kvetoucí keře s vzpřímeným vzrůstem. Listy jsou opadavé,
Vajgélie 'Big Love'(JS4)PBR´

naše cena 150 Kč


NWNmZDRjMD