Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


JEHLIČINY / Jedle

Řadit podle 
Výrobce 

Jedle bělokorá 'Pyramidalis'empty
Středně rychle rostoucí jedle, dorůstá výšky 2,5 -3 m. Kultivar užšího sloupovitého růstu.
Jedle bělokorá 'Pyramidalis'

naše cena 1 110 Kč


Jedle korejská  ´Silberlocke´empty
Středně rychle rostoucí jedle, dorůstá výšky 2,5 -3 m. Kultivar s výrazně prohnutými jehlicemi, můžeme tak z různých úhlů vidět výrazně stříbný rub jehlic, velmi nápadná solitéra.
Jedle korejská  ´Silberlocke´

naše cena 1 570 Kč


Jedle korejská 'Inga'empty
Modrozelený kultivar pomalu rostoucí jedle dosahující v 10 letech výšky 1,5 m a šířky 1,20 m. Roste kompaktně do kónického tvaru. Plně mrazuvzdorná, vhodná i do menších zahrad.
Jedle korejská 'Inga'

naše cena 1 345 Kč


Jedle korejská 'Silberlocke' empty
Středně rychle rostoucí jedle, dorůstá výšky 2,5 -3 m. Kultivar s výrazně prohnutými jehlicemi, můžeme tak z různých úhlů vidět výrazně stříbný rub jehlic, velmi nápadná solitéra.
Jedle korejská 'Silberlocke'

naše cena 1 235 Kč


Jedle ojíněnáempty
Poměrně rychle rostoucí jedle, která v dospělosti může dosahovat až 20 m výšky a šířky 6 m. Růst je kuželovitý, jehlice jsou jemné, šedivé až namodrale zelené. Roční přírůstek je 20 - 50 cm.

naše cena 2 670 Kč


Jedle ojíněnáempty
Poměrně rychle rostoucí jedle, která v dospělosti může dosahovat až 20m výšky a šířky 6m. Růst je kuželovitý, jehlice jsou jemné, šedivé až namodrale zelené. Roční přírůstek je 20 - 50 cm.

naše cena 2 320 Kč


Jedle ojíněná 'Archer's Dwarfempty
Stříbromodrý, pomalu rostoucí kultivar jedle, s ročními přírůstky 6-8 cm. Dorůstá do výšky 1 - 2,5 m a šířky 0,5 - 1,5 m.  Vysazujeme ji na slunce nebo do mírného polostínu, do propustné půdy bohaté
Jedle ojíněná 'Archer's Dwarf

naše cena 1 235 Kč


Jedle ojíněná ´Compacta´empty
Pomalu rostoucí jedle, která v dospělosti může dosahovat 2 m výšky i šířky. Růst je nepravidelně kulovitý, jehlice jsou šedivé až namodrale zelené. Roční přírůstek je 3 - 5 cm.
Jedle ojíněná ´Compacta´

naše cena 1 250 Kč


Jedle plstnatoplodá  ´Compacta´empty
Hustá jedle s modrým jehličím. Dorůstá výšky 2-3 m. Velice pěkná.
Jedle plstnatoplodá  ´Compacta´

naše cena 1 290 Kč


Jedle plstnatoplodá 'Arizonica'empty
Kultivar jedle kuželovitého tvaru dorůstající v dospělosti výšky cca 15 metrů. Jehlice jsou tmavě zelené barvy s namodralým nádechem.
Jedle plstnatoplodá 'Arizonica'

naše cena 1 290 Kč


OTgzOWF