Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


TRVALKY - strana 11

Řadit podle 
Výrobce 

Plaménka latnatá, flox ´Eva Cullum'empty
trvalka se zelenými listy dorůstající výšky 80-100cm. květy růžové s tmavě růžovým až červeným středem, VI-VIII.Prospívá na slunci i v polostínu. Zemina by měla být výživná, dostatečně zavlažovaná.
Plaménka latnatá, flox ´Eva Cullum'

naše cena 60 Kč


Plaménka latnatá, flox ´Famous White with Eye´empty
Trvalka se zelenými listy dorůstající výšky 40-50cm. květy bílé s tmavě růžovým středem, VI-VIII.Prospívá na slunci i v polostínu. Zemina by měla být výživná, dostatečně zavlažovaná.
Plaménka latnatá, flox ´Famous White with Eye´

naše cena 60 Kč


Plaménka, flox  ´Zwergenteppich´empty
nízká poléhavá trvalka dorůstající výšky 15cm, květy růžově, IV-V vyžaduje propustné půdy a slunné stanoviště

naše cena 45 Kč


Poblekla modrá "Blue"empty
Catananche caerulea, česky poblekla modrá, je bohatě kvetoucí rostlina, která je vyhledávaná včelami. Pochází ze severozápadní Evropy, z Baleár, jihu Francie a Španělska. Řadí se do čeledi Asteraceae

naše cena 45 Kč


Popelivka  "Desdemona" empty
Popelivka 'Desdemona' - Dosahuje výšky cca 1 metru. Listy raší až vínově až hnědě, později se rozvíjí do listů zbarvených vínovězelené na svrchní straně a sytě purpurové na rubu. Květy svým zářivě
Popelivka  "Desdemona"

naše cena 90 Kč


Popelivka Přewalskéhoempty
Ligularia przewalskii  - popelivka - trvalka dorůstající výška 100cm, v květu až 170cm, listy jsou velké zelené, hluboce vykrajované. Květy žluté, drobné, uspořádané ve velkých a vysokých klasech.
Popelivka Přewalského

naše cena 90 Kč


Pryšec mnohobarvýempty
Pryšec rostoucí keříkovitě do výšky 40cm. Listy jsou zelené. Květy zelené později až žluté. Kvete v V-VI. Vyžaduje slunné a prospustné stanoviště.

naše cena 50 Kč


Pupalka 'African Sun'empty
Oenothera 'African Sun', česky pupalka křovitá, je trvalka dorůstající 40 cm. Vykvétá v červnu velkým množstvím květů zářivě žluté barvy, které vydrží kvést až do konce léta. Květy vydrží v květu i

naše cena 90 Kč


Pupalka velkoplodáempty
Pupalka velkoplodá, je trvalka dorůstající 20-30 cm. Vykvétá koncem května velkým množstvím květů zářivě žluté barvy, které vydrží kvést až do konce léta. Květy vydrží v květu i přes den a příjemně

naše cena 45 Kč


Pupkovec jarní 'Alba'empty
Trvalka vhodná jako podrost do humózních, vlhkých až zastíněných míst. Dorůstá výšky 10-30cm, listy jsou zelené, květy bílé (podobné pomněnce), kvete IV-V.

naše cena 90 Kč


ODc0Y