Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


CIBULOVINY

prodej cibulovin každoročně pouze v měsících září, říjen, listopad

(nebo od září do vyprodání zásob)

Řadit podle 
Výrobce 

Bledule letní - cibule 1ks
Leucojum aestivum
Bledule letní je původem z jižní, západní a střední Evropy (dříve údajně areál zasahoval až do jižního Polska), západní Asie – od Irska až po severní Írán. Roste na vlhkých loukách, v pobřežních křovinách a lužních lesích v pásmu nížin. Nabízené rostliny nepocházejí z přírodních sběrů. Na rozdíl od bledule jarní (Leucojum vernum) kvete později, přesto však to není až v létě (jak by se mohlo zdát
naše cena 12 Kč

Bledule letní - cibule 1ks


Narcis sukničkový - cibule 1ks
Narcissus bulbocodium
Narcis bulbocodium  - narcis sukničkový narcis původem z pyrenejský poloostrov (s výjimkou Pyrenejí a pobřeží Středozemního moře), jižní a západní Francie, severozápadní Afrika. Roste na loukách i dunách, v křovinách, ve světlých borech i listnatých lesích, v pásmu od pobřeží až do nadmořské výšky okolo 2000 m. Dorůstá výšky 8–35 cm. Z cibulky vyrůstají 2–3(–5) přímé trávovité listy
naše cena 12 Kč

Narcis sukničkový - cibule 1ks


Narcis ´Dutch Master´ - cibule 1ks
Narcissus ´Dutch Master´
Narcis DUTCH MASTER  - žlutý narcis. Velký trubkovitý květ s tradiční žlutou barvou, V květu dosahuje výšky 50 cm. Je možné jej pěstovat na zahradě ale také v nádobách na balkóně. Kvete od března. Narcisy mají rády slunné až polostinné stanoviště. A snesou vlhčí půdu. Cibulky se sází do hloubky cca 15 cm.
12 Kč
naše cena 10 Kč

Narcis ´Dutch Master´ - cibule 1ks


Narcis ´Ice Folies´ - cibule 1ks
Narcissus ´Ice Folies´
Narcis Ice Folies - má bílé okvětí se žlutou trubkou. Kvete v březnu /dubnu. Vysazují se jednak do nádob, skalek ale i záhonů a trávníků. Dorůstá výšky 30-40cm. Narcisy mají rády slunné až polostinné stanoviště. A snesou vlhčí půdu. Cibulky se sází do hloubky cca 15 cm.
naše cena 12 Kč

Narcis ´Ice Folies´ - cibule 1ks


okrasný česnek Allium christophii - má květy uspořádané ve velkých kulovitých květenstvích, květy jsou světlefialkové barvy. V květu dosahuje výšky 50cm. Kvete na přelomu května /června. Vhodný na záhon. Česneky vyžadují slunné až polostinné stanoviště. Propustné ale živné půdy. Cibulky se sází do hloubky cca 10-15 cm.
naše cena 15 Kč

Okrasný česnek christophův  - 1 cibule


okrasný česnek Allium MOUNT BLANC - má květy uspořádané ve velkých kulovitých květenstvích, květy jsou bílé barvy. V květu dosahuje výšky 80-100cm. Kvete na přelomu května /června. Vhodný na záhon i k řezu. Česneky vyžadují slunné až polostinné stanoviště. Propustné ale živné půdy. Cibulky se sází do hloubky cca 10-15 cm.
naše cena 60 Kč

Okrasný česnek ´Mount Blanc´ - 1 cibule

YTkyYTA5N