Našim cílem je vybrat pro Vás vždy ty nejlepší jedince, tak aby Vám rostliny a pobyt na zahradě dělaly jen a jen radost!

Přejeme příjemné chvíle strávené na Vaší zahradě!


CIBULOVINY

prodej cibulovin od poloviny září - do zámrazu 

Řadit podle 
Výrobce 

Tulipán 'MERLOT' - cibule 1 ksempty
MERLOT je elegantní odrůda liliovitého tulipánu. Vínově červené květy mají špičaté okvětní plátky. Dosahuje výšky 40 - 60 cm, kvete na přelomu dubna a května. Velmi dlouho vydrží ve váze, proto je
Tulipán 'MERLOT' - cibule 1 ks

naše cena 13 Kč


Tulipán 'MOUNT TACOMA' - cibule 1 ksempty
Mount Tacoma čistě bílý plnokvětý tulipán se smetanovým středem a občasným zeleným žilkováním dosahující výšky kolem 40 cm. Kvete později, květy připomínají květ pivoňky. Vhodný do trvalkových záhonů.
Tulipán 'MOUNT TACOMA' - cibule 1 ks

naše cena 14 Kč


Tulipán 'PIETER DE LEUR'- cibule 1 ksempty
Tento štíhlý, elegantní liliovitý tulipán červené barvy dorůstá do výšky až 50 cm. Kvete na přelomu dubna a května. Ideální k řezu. Vhodný do trvalkových záhonů. Sázíme cca 15 cm hluboko.
Tulipán 'PIETER DE LEUR'- cibule 1 ks

naše cena 11 Kč


Tulipán 'PRAESTANS SHOGUN' - cibule 1 ksempty
Botanický tulipán praestans Shogun s oranžovými květy ze skupiny mnohokvětých liliovitých tulipánů dosahujících výšky 20 - 25 cm. Na jednom zeleném stonku vykvétá čtyři až šest výstředních voňavých
Tulipán 'PRAESTANS SHOGUN' - cibule 1 ks

naše cena 10 Kč


Tulipán 'PURPLE DREAM' - cibule 1 ksempty
Purple dream je krásná odrůda liliovitého tulipánu kvetoucího tmavě fialovou barvou s nádechem modrých odstínů na pevném a vysokém stonku. Okvětní lístky se po rozkvětu plně otevřou a prohnou a odhalí
Tulipán 'PURPLE DREAM' - cibule 1 ks

naše cena 11 Kč


Tulipán 'PURPLE PRIDE' - cibule 1 ksempty
Tulipán Purple Pride ze skupiny Darwinových hybridů se pyšní velkými světle růžovými okvětními lístky. Dorůstá do výšky kolem 50 cm. Kvete od půlky dubna do půlky května. Vhodný do trvalkových záhonů.
Tulipán 'PURPLE PRIDE' - cibule 1 ks

naše cena 12 Kč


Tulipán 'QUEEN OF NIGHT' - cibule 1 ksempty
Queen of night neboli královna noci, je výjimečnou pozdní odrůdou tulipánu s fialově-černými květy. Dorůstá do výšky až 60 cm. Květy jsou jednoduché, velmi trvanlivé na záhonech, ale také ve váze.
Tulipán 'QUEEN OF NIGHT' - cibule 1 ks

naše cena 10 Kč


Tulipán 'RONALDO' - cibule 1 ksempty
Tulipán Ronaldo temně karmínové až černé barvy se špičatými lístky dosahuje výšky kolem 40 cm. Vykvétá koncem dubna. Vhodný do trvalkových záhonů. Sázíme cca 15 cm hluboko.
Tulipán 'RONALDO' - cibule 1 ks

naše cena 13 Kč


Tulipán 'SPRING GREEN' - cibule 1 ksempty
Tento tulipán skupiny viridiflora (zelenokvěté) je pozdnější kultivar s jednoduchými krémově bílými květy s výraznými zelenými žebry na okvětních plátcích. Tulipány této skupiny velmi dlouho kvetou.
Tulipán 'SPRING GREEN' - cibule 1 ks

naše cena 15 Kč


Tulipán 'UNCLE TOM' - cibule 1 ksempty
Plnokvětá odrůda pozdního tulipánu s velkým květem červené barvy. Květy připomínají květ pivoňky. Dosahuje výšky kolem 45 cm. Kvete v průběhu května. Vhodný do trvalkových záhonů. Sázíme cca 15 cm
Tulipán 'UNCLE TOM' - cibule 1 ks

naše cena 13 Kč


OGYzZjd